Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

tel. 0048 12 431 12 33,      0048 502 110 149

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

Zwroty i wymiany

REGULAMIN OBOWIĄZUJĄCY OD DNIA 25.12.2014.

Regulamin zakupów w internetowym sklepie stomatologicznym Miwo-Dent reguluje zasady funkcjonowania sklepu i zawartych za jego pośrednictwem umów kupna - sprzedaży.

Zgodnie z art. 384. § 1. Kodeksu Cywilnego, postanowienia niniejszego Regulaminu są wiążące dla Sprzedającego i Kupującego

Sklep internetowy Miwo-Dent prowadzony jest przez firmę Miwo-Dent s.c. przy ul. Starowiślnej 40 w Krakowie, wpisanym do ewidencji działalności gospodarczej Prezydenta Miasta Krakowa pod numerem U/5297/92-H i 6563(U)-S będący zarejestrowanym płatnikiem podatku od towarów i usług pod numerem 675-12-31-861.

Sklep internetowy Miwo-Dent prowadzi sprzedaż dla podmiotów prowadzących działalność gospodarczą oraz klientów indywidualnych

I/ Zamówienia:

1/. Zamówienia można składać za pośrednictwem:

- strony internetowej: www.miwodent.pl

- poczty elektronicznej: zakupy@miwodent.pl

- telefonicznie: 012 / 431 12 33

- faxem: 012 / 432 89 00

 

2/. W celu złożenia zamówienia konieczna jest rejestracja na naszej stronie. Na podstawie założonego konta, w którym będą przechowywane dane klientów, będziemy mogli wystawić f-rę VAT i następnie wysłać zamówiony produkt z naszej oferty. Do konta ma dostęp tylko osoba, która zna do niego LOGIN oraz HASŁO. W każdej chwili można dokonać zmian, lub korekty swoich danych.

3/. Warunkiem przyjęcia zamówienia do realizacji jest podanie przez kupującego kompletnych informacji dotyczących przedmiotu zamówienia oraz kompletnych danych zamawiającego, łącznie z numerem telefonu i adresem e-mail.

4/. Warunkiem realizacji zamówienia jest dostępność towaru w magazynie własnym. W przypadku czasowej niedostępności produktu Kupujący zostanie poinformowany o aktualnym stanie zamówienia w celu podjęcia przez niego decyzji dotyczącej realizacji zamówienia.

5/. Zamówienie przyjęte do realizacji potwierdzone jest wiadomością e-mailowa na skrzynkę Kupującego

6/. Kupujący ma prawo dokonywania zmian w zamówieniu do momentu wystawienia dokumentu księgowego potwierdzającego sprzedaż. Do tego momentu Kupujący może wycofać złożone zamówienie telefonicznie, e-mailem lub faksem. Zamówienie wysłane nie podlega anulowaniu i zobowiązuje Kupującego do odbioru towaru.

7/. Sprzedający zastrzega sobie prawo do odstąpienia od przyjęcia i realizacji zamówienia w przypadku niemożności określenia czasu realizacji zamówienia, zmiany cen dostawcy, w przypadku nieprzewidzianych zdarzeń losowych.

8/. Ceny produktów oferowanych przez sklep Miwo-Dent wyrażone są w PLN i zawierają podatek VAT

9/. Faktura lub paragon jest wystawiana do każdej transakcji przeprowadzonej za pośrednictwem sklepu internetowego miwodent.pl

10/. Zamówienia realizowane są od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 18.


II/. Czas realizacji zamówień

Przesyłki za pobraniem wysyłane są natychmiast.

Przy płatności przelewem -  po zaksięgowaniu środków na koncie dostawcy.

W przypadku towarów, których nie posiadamy w magazynie, ich dostępność zależy od czasu jaki potrzebują nasi dostawcy na ich dostarczenie (zazwyczaj do 2 dni roboczych).

 

III/. Formy płatności

Przedpłata – wysyłka towaru następuje po zaksięgowaniu na naszym rachunku bankowym pełnej

kwoty. Konto ING Bank Śląski S.A. : 63 1050 1445 1000 0022 2945 5544

Pobranie – płatność należy uiścić w momencie dostarczenia towaru u doręczyciela;

Płatność przez system PayU – płatność kartą płatniczą lub przelewem elektronicznym

Przelew bankowy – Kredyt kupiecki – termin do 30 dni, opcja dla stałych klientów.

 

IV/. Sposób i koszt dostawy

Na terenie kraju

- przesyłką pocztową zwykłą

- przesyłką pocztową priorytetową

- kurierem

Na terenie Krakowa :

- Kurierem

- Transportem sprzedającego

Sposób dostawy jest deklarowany przez kupującego podczas składania zamówienia.

 

V/. Gwarancje i reklamacje

Naszym klientom oferujemy produkty dobrej jakości pochodzące od oficjalnych dystrybutorów na terenie Polski. Zakupiony u nas sprzęt posiada gwarancję zapewniona przez dystrybutorów, realizowaną przez autoryzowane serwisy na terenie Polski.

Kupujący może składać sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej umowy pod adresem sklep@miwodent.pl lub w formie pisemnej na adres Miwo-Dent, ul. Starowiślna 40, 31-032 Kraków.

Naprawy realizowane są za naszym pośrednictwem po uprzednim dostarczeniu towaru wraz z opisem usterki. Wadliwy towar należy zapakować w oryginalne opakowanie wraz z pełnym wyposażeniem dodatkowym, które klient otrzymał przy zakupie (okablowanie, sterowniki, instrukcje itp.) Do przesyłki należy dołączyć dowód zakupu (fakturę VAT bądź paragon)

Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej:  imię, nazwisko, adres, adres e-mail kupującego; datę zawarcia umowy stanowiącej podstawę reklamacji; przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania kupującego; wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację.

Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.

VI/. Odstąpienie od umowy:

W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług - zawarcia umowy, kupujący może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od kupującego płatności.

Aby odstąpić od umowy zawartej za pośrednictwem sklepu internetowego Miwo-Dent, należy złożyć sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: sklep@miwodent.pl.  Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego poniżej.

Przesyłkę należy nadać na adres Miwo-Dent, ul. Starowiślna 40, 31-523 Kraków.

 

OŚWIADCZENIE O ODSTĄPIENIU OD UMOWY:

(Oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy)

 

[DANE SPRZEDAJĄCEGO]

…………………………….

…………………………….

…………………………….

 

 

Ja………………………………

niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następującej/ych rzeczy ……….………………………………………………………………………………………………………….,

numer oferty……………………………………… .

Data zawarcia umowy to ………………………………………., data odbioru ………………………………………

 

Imię i nazwisko…………………………………………………………

Login Allegro……………………………………………………………

Adres …..…………………….……..…………………………………..

Data……………………………………………………………………..

…….……………………………………………………………………

Podpis (tylko jeżeli formularz jest wysłany w wersji papierowej).VI/. Koszt zwrotu rzeczy w przypadku odstąpienia od umowy:

W przypadku odstąpienia od umowy przez zamawiającego, sklep niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy, zwróci wszystkie dokonane przez niego płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy. Należność zostanie zwrócona w taki sposób, jakiego użył konsument dla dokonania płatności, chyba że zamawiający zgodził się na inny sposób zwrotu, nie wiążący się dla niego  żadnymi kosztami. Jeżeli jednak zamawiający dla dostarczenia towaru zdecydował się na inny niż najtańszy sposób dostarczenia oferowany przez Sklep, Sklep nie jest zobowiązany do zwrotu dodatkowych kosztów z tym związanych.

VII/. Możliwość skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz dostęp do tych procedur:

1.Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Krakowie. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów,  znajdują się pod następującym adresem: www.uokik.gov.pl, w zakładce „Rozstrzyganie sporów konsumenckich”.

 

VIII/. Ochrona danych osobowych

Dane osobowe zapisane na koncie użytkownika wykorzystywane są przez sklep Miwodent.pl w celu realizacji umowy kupna-sprzedaży polegającej na wysyłce zamówionych produktów w sklepie internetowym oraz za zgodą klienta do informowania o nowych produktach, usługach i promocjach oferowanych w ramach tego sklepu.

Każdy zarejestrowany klient sklepu Miwodent.pl poprzez panel Konto ma pełny wgląd do przechowywanych danych oraz możliwość ich zmiany.

Powierzone nam dane osobowe są przechowywane zgodnie z wymaganiami określonymi w aktualnych przepisach prawnych

-Ustawa z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. Nr 101 z 2002 r. poz. 926, z późniejszymi zmianami)

-Ustawa z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 z późniejszymi zmianami)

-Rozporządzenie z dnia 29.0.04 r. Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji w sprawie dokumentacji przetwarzania danych osobowych oraz warunków technicznych i organizacyjnych jakim powinny odpowiadać urządzenia i systemy informatyczne służące do przetwarzania danych osobowych (Dz. U. Nr 100, poz.1024).

Dane osobowe nie są przekazywane innym osobom fizycznym jak i prawnym dla celów marketingowych

 

 

UWAGA!

Informacje zawarte na niniejszej stronie stanowią jednocześnie regulamin zakupów w sklepie internetowym Miwo-Dent.pl i stanowią podstawę rozstrzygania ewentualnych wątpliwości.

Witryna stworzona na platformie